Září 2007

When the rain falls

28. září 2007 v 12:50 | Pip |  Jednorázovky
Žánr: slash
Postavy: Frank/Gerard
Přístupnost: všichni
Pozn.:vypráví třetí osoba

Woooohooooo.....:D

27. září 2007 v 16:54 Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
....No nic, jen jsem si vzpomněla na Song2 od Blur:D:D
Já sem happy hippo!!Teda hippo jen z části ale happy skoro maximálně. Potá, co jsem se smířila s tim, že na MCR do Blavy nejspíš nepojedu, přišla jsem k náááhradnímu řešení, který boly řešením i před tim, ale jen tak doplňující koncert MCR. A to byl Pražskej koncert MSI. Já chtěla do Blavy hlavně kvůli MSI. Nemějte mi to zazlé. MSI a Mikey bylo to, proč jsem chtěla opustit hranice našeho státu. ( a mimochodem tak to, že bysme jeli někdy ráno a já bych nemusela do školy:D pak druhž den...to bych tam taky nešla.) Jenže, jisté komlikace s dovozem na určené místo v Pasienkách mi trochu zhatily plány. Proto jsem pře necelou čtvrhodinou napochodovala do kichyně, kde máma seděla u stolu a táta vařil a sdělila jsem, že jsem přemejšlela. To vyvolalo výbuch smíchu, a když se naši konečně uklidnili, nějak sem to vokecala tak, že teď mám lístky na MSI a možnost toho, že když se to povede, tak i MCR. Ale o tom silně pochybuju. ALE HLAVNĚ!!ZANEDLOUHO PŘIJDOU TY LUPENY!!!
A TO MĚ PŘIVÁDÍ K DALŠÍMU PŘEMÝŠLENÍ. CO TAM? NO JO, POJEDU TAM SE SESTŘI, ALE S NÍ TO NEBUDE TAKOVÁ PRDEL...TEDA NE ŽE BY S NÍ PRDEL NEBYLA...ALE NO, KDO MÁ MLADŠÍ SESTRU, TAK CHÁPE. TAKŽE PROTO MĚ NAPADÁ....KDO JEDE NA KONCERT MSI V PRAZE???NEBYLI BYSTE TAK HODNÍ A NENAPSALI MI? JÁ JSEM SE NA KONCLU MCR V PRAZE POTKALA S GERY A TEĎ...:)DRAHÁ SNOUBI. TAKŽE JSEM SE CHTĚLA ZEPTAT, JESTLI BY SE NĚKDO NECHTĚL SEJÍT S TAK UBOHOU EXISTENCÍ JAKO JÁ:D...NO NENUTIM VÁS, ALE KDYBYSTE PŘECI JENOM CHTĚLI, TAK MI PÍSNĚTE DO KOMENTŮ NEBO NA MAIL (tohle je můj uřední mail) mychemmylove@seznam.cz a MOHLI BYCHOM SE DOHODNOUTI. NO....DĚKUJU ZA POZORNOST.
Jo mimochodem...na ten dětskej den sem nakonec nešla ptz mi bylo šíííleně špatně a venku navíc lilo jako z konve a to se mi fakt nechtělo stát ve větru a dešti na nějakým placu, kde pobíhá milion zběslejch děcek:D
takže servus, a kdyby nááááhodou...:)

Today could be...

27. září 2007 v 13:16 | Pip |  Songfics
Žánr: songfic
Postavy: Gerard / Frank
Přístupnost: všichni
Poznámka: Gerard vypráví o Frankovi
A když na to koukám zpětně:Dje to blbina:D

Witenss and victim 6.

26. září 2007 v 17:12 | Pip |  Witness and victim
Frank:
On mě sprdnul za to, že Fifi štěká. Řekl jí, že je to čokl a mně pak řekl, že jsem SKRČEK!!Jak si to mohl dovolit? Já mu řekl brejloune a pak jsem mu zabouchl. Idiot. Ten je nepříjemný jak osina v zadku zepředu!(možná jste nepochopili:D) Někoho tak nerudného jsem vážně ještě neviděl. Uložil jsem Fif do pelíšku a sám jsem si šel lehnout. Je sobota, takže si můžu přispat a pak někam vyrazit...Co třeba si zaplavat? Asi ano.

Na výlet!

25. září 2007 v 18:27 | Pip/Cecily |  Comedy
No další výtvor z dílnynašich hlaviček, doufám, že se bude líbit:D

Já se musim svěřit:D

25. září 2007 v 18:06 Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
Promiňte, nemusíte to číst, ale když se mi zrušil blog, tak to dám sem.
Dnešní škola stála za několik věcí, ale rozhodně ne, za to, tam jít. Už hrozné zjištění bylo, že máme odpoledku a tu poslední hodinu máme...hudebku. To byl jen začátek. Ráno mi spolužáci sdělili, že budu psát z fyziky, což nybalo dobře, pak mi sdělili, že mám mít na češtinu nějakej úkol, kterej sem měla jen z části, na občanku sem ten referát naštěstí měla, ale nikdo v mým okolí nesmí říct slovo jako-Bůh, náboženství, atd...A na matiku jsme měli mít pravítka, na což jsem pochopitelně zapomněla...

Heee...

25. září 2007 v 11:35 | Petra- Pip |  Site
Já měnim přezdívku:D:DProstě musim...měla sem sen, kde mě někdo pořád oslovoval Pip, a tak se mi to zalíbilo, že to musim použít....takže prosím všechky, co mě maj uloženou na ICQ aby si mi přejmenovali:D:DDěkuju za pochopení...Mimochodem vyše návrhy na pokračování I miss...I found... Se mi zdá jako dobrej nápad, a tak ho možná realizuju:D
Servus děcka:D

I miss....I found.

24. září 2007 v 14:41 Jednorázovky
To jsem zase jednou perlila:D

Příběh plný lásky a moučníků 2.

23. září 2007 v 17:39 | Petra/Cecily |  Příběh plný lásky a moučníků
Dělal jsem všechno pro to, abych nezačal nadskakovat. Byl jsem strašně šťastný. Dokonce jsem se už nevracel domů, ale šel rovnou do práce, kde mi nikdo nepřišel vlezlý, nepříjemný a otravný. Já se na ty lidi usmíval! Oni z toho byli patřičně v šoku. Dokonce i šéf ze mě byl paf. Možná mě nakonec přece jen nevyhodí. Když jsem se vracel domů, cestou jsem ještě stačil pomoct jedné stařence s nákupem; jsem já to ale dobrák, že. Doma jsem na sebe hodil co nejlepší oblečení, použil jsem francouzský parfém, tužidlo na vlasy a mohl jsem vyrazit.

Info

22. září 2007 v 14:32 | Petra |  Site
Lidičky...já nevim, jak dál:D:D Witness and Victim uvízlo na mrtvém bodě. Mám prostě rozmyšlenej konec, ale nevim...co mezi to. Takže si s timhle příběhem dám menší pauzičku. Let me breathe, to už jsme vám řikala, a teď to vypadá, že se s tim něco stane. Možná se pustim do pokračování, ale nic neslibuju...nerarda slibuju, když nevim, že ten slib splnim a to by si měli uvědomit i jiní...:( Za to Million Dollar baby! vypadá nadějně. Vlastně nejlíp ze všech. Líbí se mii, že prakticky můžu začít pokračování a hned to utnout.
Takže jestli se vám tady líbí, čekejte spoustu jednorázovek a songficů, protože ty mi jdou nejlíp. A teď píšu jenom smutný...všimli jste si?Sakra já nevim, co se sem mnou děje:(
Dík za pochopení a popřípadě za věrnost.

Listen

21. září 2007 v 10:24 | Petra |  Songfics
Žánr: songfic
Postavy: Frank/Gerard
Přístupnost: všichni
Poznámka: Frank vypráví Gerardovi
A taky. Tohle bych chtěla věnovat Cecily. Chtěla bych tím poděkovat za to, že se mnou ztrácí čas a píše s mnou povídky. Taky je to dík, za to, že mi napsla. Za takhle krátkou dobu, kterou se 'známe', mi nikdo ještě nepřirostl k srdci tolik, jako ty. Dokážeš vyslechnout a odpovědět na všechno, co ti napíšu a nejlepší na tom, že se to skoro vždycky zvrhne v rozhovor, ze kterého se válím po podlaze, i když jsem začala tím, že jsou moji spolužáci hrozné...KreatúryXD. Je toho spousta, co o mně nevíš, a já nevím o tobě, ale i přesto...Děkuju mockrát.

Immortal rose

20. září 2007 v 12:20 | Petra |  Jednorázovky
Žánr: slash/drama
Postavy: Gerard/Frank
Přístupnost: všichni
Poznámka: Gerard vypráví Frankovi

Million dollar baby! 3. END

20. září 2007 v 11:35 | Petra |  Million dollar baby!
Byl jsem ještě trochu unavený z narkózy, ale dovedl jsem reálně přemýšlet. Teprve teď mi došlo, že to vůbec nemusí vyjít. Že se může stát jedna malá chyba a všechno bude v tahu. Začal jsem litovat, že do toho jdu a ještě víc jsem litoval toho, že jsem k tomu navedl i Geeho. Ale kdybych utekl sám, zůstal by tady. Nemohl bych ho opustit. Ne. Musel jsem si začít věřit, v duchu jsem si říkal, jak to všechno vyjde a všechno bude v pořádku. Přímo jsem nás viděl, jak nastupujeme do letadla. A někam letíme. Už jsem to viděl.

Million dollar baby! 2.

20. září 2007 v 10:42 | Petra |  Million dollar baby!
No tak jste navrhovali pokračování a já ho teda nepíšu. Bude to krátký, takže to možná napíšu všechno už dneska. Jinak...Děkuju za to, že to čtete a píšete komentáře. Ani nevíte, jak mě to těší:)

Příběh plný lásky a moučníků 1.

19. září 2007 v 18:07 | Petra/Cecily |  Příběh plný lásky a moučníků
Žánr:slash
Postavy: Gerard/Frank
Autoři: Cecily/Petra
Přístupnost: Na vlastní nebezpečíXD

Witness and victim 5.

19. září 2007 v 15:10 | Petra |  Witness and victim
Takže vám jen chci říct, teda těm, kd ste četli Let me breathe, že pokráčko jen tak nebude. Já na to musim mít náladu. A teď jí nemám. Mám v plánu to dokončit co nejdřív, a jak jsem vám už řikala, možná to bude mít jen pár d¨ílů.Tak tři, možná čtyři. Nebo se eště rozepíšu.Tak to bylo moje sdělení, děkuji zapochopení a když už jste tu...tak si přečtěte tohleXD.

Million dollar, baby!

18. září 2007 v 12:30 | Petra |  Million dollar baby!
No, teď mě něco napdalo. Název je podle jednoho filmu, kde hraje Clint Eastwood a Hilary Swank. Možná jste to viděli, je to děsně smutný. Mohla bych vám to tu říct od začátku po konec, i když jsem to viděla jen dvakrát a naposledy asi před půl rokem. Fakt je to nádhernej film, ale děj tohodle příběhu se úplně liší...Takže...Check it!

Witness and victim 4.

18. září 2007 v 9:01 | Petra |  Witness and victim
Frank:
"Ahoj Franku..."pozdravila mě vysokým hláskem recepční a provokativně si prstem sjela po lemu výstřihu tvaru V. Koza jedna. Myslí si, že když má velká prsa a blond vlasy, tak je dokonalá a perfektně se ke mně hodí, ale ne. Možná dokonalá je, ale u mě nemá šanci. Dva dokonalí lidé pohromadě, to by nedělalo dobrotu. Má smůlu.

At school

15. září 2007 v 17:57 | Petra/Cecily |  Comedy
Tak další...

Witenss and victim 3.

15. září 2007 v 14:03 | Petra |  Witness and victim
"Mikey, já už fakt nevim, kam jít!Musíš mi pomoct!"Zase Gerard. Kdy konečně pochopí, že už s ním nechci nic mít. Nic. Kdyby šla změnit DNA, udělám to. Třikrát.
"Gerard, nech mě žít. Žít. To je to, co chci a potřebuju. A když mi stojíš za zadkem, tak to nejde!"pokoušel jsem se zavřít dveře, ale on mezi ně strčil nohu.
"Jsi můj bratr!" Zatim.