Report třetí

29. února 2008 v 10:00 | Pip
Ahoj, Bobánci!
Jak jste si užili pauzu?
U nás v kůlně se začne konečně něco dít, protože Sestra konečně zadal první pořádnej úkol!

Sestra si řekla, že když už zadala polotajný úkol Mikeymu a Petronajtce, měli by něco dělat i osatatní. Pro každého soutěžícího byl nachystán někdo do dvojice, plátno a barvičky a všichni měli nakreslit Haloweenskou masku v životní velikosti. A měli na to tři a půl hodiny.
Řeknu vám, bouře nevole, co nastala po rozdělení dvojic, sejen tak nevidí!
Řeknu vám, jak to Sestra rozdělila a první výrazy obětí:
Pip - Frank (spokojeni)
Lulusha - Ray (Lulusha v pláči, Ray krčící rameny)
Hellenka - Gerard (Oba velmi znechucený výraz)
Petronajtka - Bob (Oba spokojeni)
Jesska - Jepha (Jesska zklamaná, Jepha podivně se ksichtící)
Paštika - Quinn (Paštika, ráda, že má čerstvé maso, Quinn vylekán)
Sweetska - Mikey (Sweetska medituje, Mikey rozčarován)
Sophia - Bert (Oba velice naštvaný a pomsty odhodlaný výraz)
A pak se to stalo. Toho křiku! To vám byla prdel, jeden mikrofon dokonce vyhořel! Takže, Pip s Frankem se dekovali, aby je ostatní nezabili za to, že 'se maji rádi a Sestra je dala k sobě, přitom ostatní ne' a Petronajtka s Bobem se odsunuli na kraj místnosti, protože i oni 'se spolu baví a Sestra je dala k sobě, jenže u ostatních to neudělala'. Gerard nadával jedné kameře, protože chce být s Jess a Hellenka říkala, že s 'něčím takovým'nikdy nic nenakreslí. Quinn vylerl na skříň a vřískal, že má svý játra rád a že nechce bejt s tou starou úchylčkou, načež Patšika vyřváváala, že 'takhle dnešní mládež' si vůbec nezaslouží její pozornost a ochotu a že se na to může vykašlat a mlátila nebohého Quinnyho prachovkou. Mikey podupával nohou a vymýšlel, co mu na Sweetsce vlastně vadí a Sophia s Bertem? Stáli pět metrů od sebe a metali na sebe nadávky, prokládané stížnostmi jako: "Vždyť to sotva stojí na nohou, myslíte, že to udrží štětec?" "Tenhle kromaňonec neumí ani pořádně mluvit, natož něco malovat!" "Já s tou opicí nebudu, mohla by mě zasypat spupkama od banánů!" "Je naprosto šílenej!!To chcete, aby mě zabil?! Já se bojím jít večer spát!!" "Holčičko nekřič tolik, maminka se brzo vrátí a nakrmí tě!" "Ty nenormální stvůro!" a blá blá blá...
Když už došlo na výrazy jako: Děvka feťáků a Zmrd z Marsu, zbytek osazenstva se uklidnil a pozoroval blesky mezi těmi dvěma. Byla to sranda, když pak zjistili, že se vlastně hadají jen oni dva.oba nervózně těkali očima po všeh okolo a nakocen se svorně rozesmáli!!A začali vykládat, jak se jenom škádlili a že to je jen dětská hra a že jim vlastně ani nevadí, že jsou spolu!!Věřili byste tomu, holky? Já nevěřil!
A když se usmížila Sophia s Bertem, muselo to dopadnout tak, že byli všichni s tím, kdo mu byl přidělen a ve vile opět zavládla rivalita. Tentokrát dvojic. Bert se Sophií si zabrali místo v sauně a tam kreslili postavu, co má dýni na hlavě a kosti místo rukou a nohou. Zabrali se do toho tak, že si ani nevšimli, že lstivá Sweetska ukončila meditaci a v sauně jim zatopila.
Sama Swetska s Mikeym kreslili ducha, přestože Mikey chtěl obří kočku. No, v t om mu trochu bránila skutečnost, že jakmile slyšela Paštika slovo "Kočka",začala Mikeyho mlátit prachovkou a ječela "Kočku jako strašidelnou postavu?!Ty šmejde!!!" Paštika odhalila násilnické sklony!!
Quinn se stáhl do ústranní koupelny a čekal, až se jeho starší spolubojovnice vyřádí na spolubydlících a zatím vymýšlel vhodnou strašidelnou postavu. Rozhodl se pro Berta. Paštika přistoupila a pustili se do strašidelné práce.
Jess a Jepha kreslili sněhuláka, protože má hrnec na hlavě. Jak víte, Jepha, stará kuchařka, je vysazenej na to vaření a musí ho mít všude. ALe nakonec se nechal Jesskou ukecat a místo vařečky mu do ruky dali motorovou pilu.
Petronajtka a Bob dlouho nemohli přijít na to, co by měli kreslit a nakonec se rozhodli pro obyčejnou zombie. Ale dost se na ní vyřádili. Docela se u toho bavili; počmárali několik kusů nábytku, včetně obrazovky plasmové televize, dvírka mikrovlnky a vnitřek trouby. Promiňte, ale tohle je fakt divný!
Hellenka a Gerard na sebe chvíli jen koukali a pak se beze slov dohodli na upírovi. Pozor, ve vile vládne telepatie!! Docela se jim povedl, ale dos mi připomínal Gerarda...ale to se mi asi jenom zdálo.
Lulusha poručila Rayovi, aby míchal barvy a ona zatím načrtla na papír mrtvou nevěstu, co pláče. slzy ale nekreslila - ty byly její vlastní. Pořád truchlila nad tím, že není s uinnem. Ray jí začal utěšoval a jí se strašně zalíbilo jeho afro. Začala mu ho pročesávat prsty a smutek byl rázem tatam!
Je to až moc klidné na to, aby to byla pravda, co? Máte pravdu, dětičky, máte! Nikdo se nehádal, ale naše 'nejklidnější dvojice' hned o začátku, se chytla tak, že lítaly i boty!! Pip a Frank! o je překvápko, co?! Oni spolu tak krásně vycházeli a najednou, kvůli podělané dětské hře, bylo jejich přátelsví ohroženo. Můžou za to jejich dětské části duše!! Oni tu hru brali až moc vážně! Pohádali se, protože Frank chtěl kreslit Frankensteina a Pip chtěla kreslit EMOgirl. Strašně na sebe ječeli...Když Frank řekl, že žádnej eman neni dost strašněj na to, aby šel jako maska na Halloween, Pip po něm hodila svojí botu a ta mu zlomila nos. Pip má boty značky Steel. A to opravdu muselo bolet!!Oba na sebe chvliku koukali a pak se oba rozbrečeli!!!Frank, samozřejmě, protože měl zlomenej nosánek a Pip protže mu ho zlomila!! Hrozně jí to bolelo. Nakonec musel utěšovat Frank jí. To byla prdel!:D:D
Naštěstí, sama Pip má za sebou skoro tři ročníky zdravotnícké fakulty, a tak mu ten nos pořádně ošetřila. A za to, že je Frank zraněn, kreslili nakonec toho jeho Frankensteina.
Všichni se do toho tak zabrali, že Jepha zapomněl uvařit, Paštika uklízet a Sweetska meditovat.
A jak naše soutěž dopadla? Rozdělují se body(nebo spíš peníze), za které si soutěžící budou moci vyměnit něco, co jim ve vile schází a nebude to tam do té doby, než jim malá sestra dá další příděl.
Bert a Sophia: 1000
Sweetska a Mikey: 1230 (originální - nechali plátno prázdné a řikali, že je to duch; a ti vidět nejsou)
Paštika a Quinn: 600 (urážlivé - tohle se nedělá!!Ale práce povedená)
Jess a Jepha: 954 (Skvělé, ale sněhulák by asi roztál)
Petronajtka a Bob: 1500 (velice, velice, velice autentické a krásné)
Hellenka a Gerard: 1320 (Krásné, ale někde nedotažené a zmatené; třeba málo zubů)
Lulusha a Ray: 1111 (Ty slzy Sestru dostaly)
Pip a Frank: 1501 (Nakonec to vyhráli, protože ta jejich zrůda se jim opravdu povedla)
Krása, né? Všichni byly spokojení a my se zeptali soutěžících, co udělají s pěnězi, které vyhráli. Všichni řekli, že si to rozdělí na půl, jenom Frank s Pip řekli, že si za to koupí tolik cigaret, kolik bude možné a pak si je budou společně užívat! Paka:D
Tak, milánkové, to je zatím z naší vily všechno. Příště nás čeká první volby toho, kdo vypadne! Takže se těšte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lulusha Lulusha | Web | 29. února 2008 v 10:11 | Reagovat

hej kuře,ty si nadržujéééš!! já ti dám! XD ale jinač bezva..já mám ráda Raye umm..mňamkáá!!

2 Pip (Death Incarnate) Pip (Death Incarnate) | Web | 29. února 2008 v 10:16 | Reagovat

nadržuju, vim:D

3 Pansy73x-Paštika Pansy73x-Paštika | Web | 29. února 2008 v 10:33 | Reagovat

Neeeeee!!!! to děláš jen prot že si moje sestra!Ty prostě nechceš abych tam byla:'( ×D nechceš eště zvážit že by mě trefil ten šlak a nastoupil by tam někdo jinej?

4 Petronajt Petronajt | E-mail | Web | 29. února 2008 v 13:54 | Reagovat

Pchááááá!!!!A já vám ty cigára všechny rozmočim,rozlámu,nebo něco!!!!!Pche!Je to vážně moc pěkný:-DA to kreslení po nábytku mi něco připomíná...uhmm...řekněme,že se poznávám:-D

5 FeeHell(Fee:P) FeeHell(Fee:P) | Web | 29. února 2008 v 20:36 | Reagovat

je to suuper...:D ae to je děsný jxi děsně nadružeješ... xD pchééé:D:D

6 Kakoš Kakoš | Web | 2. března 2008 v 9:29 | Reagovat

petronajt: já tě taky poznávám, brouku:) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama