Březen 2008

I NEED YOUR HELP!!!

30. března 2008 v 12:42 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
DĚCKA, VAŠE POMOC JE TEĎ VÍCE NEŽ POTŘEBA!!!
Závisí na tom osud můj a osud mé matky.
Máma nesnáší můj roztahovák a začala něco mlejt o tom, ja,kse jí to nelíbí!!
A došlo k tomu, po čem jsem toužila ze všeho nejvíc!
Řekla: "Vyndej to a nechám ti udělat tetování!!" (sice ne doslova, ale takhle to vyznělo)
No, a co Pip udělá? Ano, vyndá roztahovák! A bude mít tatoo.
Pak se mamka zeptala kam a co. A já řekla že ne bok a toho panáčka, jak má na boku Bert McCracken.
A máma chce vidět jak to vypadá!!
Ale já našla jen blbou fotku, kde to moc vidět neni.
Ale vim o jedné, kde to vidět je.
Bert tam sedí na židlo, ruku má zvednutou a dává si jí k obličejí, druhou rukou se opírá o stůl. Nemá tričko a má tam dlouhý tmavý vlasy.
Kdo ji má, nechť ji pošle a zachrání mi tak krk!!!
Díky, konec hlášení!!
Jo, kdyžtak posílejte na mail Death-Incarnate@seznam.cz

Heaven Help Us 6.

29. března 2008 v 13:18 | sweetsky |  Heaven Help Us
Žérárd
Ještě než jsem baterku namířil ven, pomalu jsem vystrčil hlavu abych se ujistil, že venku nikdo není. Pořádně jsem před sebou nic neviděl, tak jsem hlavu otočil nahoru nad naší schovku.
,,Ááá!"něco mi káplo do oka a šíleně to pálilo. Pak mi něco steklo po obličeji. Oslepený jsem si mnul jedno oko a vtáhnul jsem hlavu zpět do nory. Dal jsem ruku z obličeje pryč a posvítil jsem na ní. Byla celá od krve. ,,Proboha máte zkrvavený obličej!"vyděšeně křikla mladá holka. Nejspíš ta dcera. Znovu jsem vykoukl ven s baterkou v ruce. Pomyslel jsem si, že snad hodím šavli. Naskytl se mi pohled na….co to vlastně bylo? Slezina, žaludek, játra, ledviny, brzlík? Tak nějak to vypadalo. Snad mezi tím byla i střeva.
S povzdechem jsem vyšel ven a posvítil si i na místo, odkud na mě kapala krev.
,,Kurva!"odběhl jsem kus dál a ohodil jsem nějakej keř. Asi nikomu by neudělal dobře pohled na tělo bez hlavy s komplet rozpáraným břichem, ze kterého se valily potůčky krve a barvili celou stráňku. Rodinka už taky vyšla ze skrýše. Když to uviděli, tak dcera omdlela, matka začla naříkat a otec řekl, že tu nebudou už ani minutu. Odešli a já se vydal najít Berta.
Bert
Sakra kde je ten Gerard? Jsou mi v patách tři bestie a on někde vězí. Á támhle něco svítí. Rychle jsem tam běžel.. Byla to nějaká chaloupka. Začal jsem zuřivě bušit na dveře, ale nikdo neotvíral, tak jsem zkusil kliku. Povolila. Vklouzl jsem dovnitř, rychle za sebou zavřel a opřel jsem se o dveře. Zhasnul jsem světlo, aby mě nenašli. Byla tam postel, tak jsem do ní šupnul a spal.
Skříííp! Zavrzali dveře, v nichž se objevila černá silueta postavy. Udělala krok ke mně. Sáhl jsem po vypínači. Mezitím ke mně byla o krok blíž. Konečně. Cvak, budiž světlo. Chvíli jsem se tozkoukával. Pomalu se mi začínali před očima zostřovat předměty v místnosti, i ten neznámej. Ano byl to neznámej.
Ráfd bych řekl, že jsem ho pozdravil, pozval ho na kafe a příjemně jsme si spolu popovídali. Místo toho jsem skočil po kůlu s křížem v ruce. On po pohledu na to trošku prsknul…fuj…zablýsklo se mu v očích a vyšel ke mně s vražedným pohledem. Napřáhl jsem ruku s křížem. Dal si před obličej ruce a kopnul mě do ruky. Kříž vyletěl praštil sebou o strop a dopadl kamsi pod postel. Zdvihl jsem ruku s kůlem a pokusil jsem se ho bodnout. Uskočil a chytl mě za ruku. Začal s ní kroutit. Zavyl jsem bolestí a kolenem jsem ho kopl do rozkroku.
,,Áááu!" moment…to byl můj hlas. Spadl jsem na zadek a rukama jsem si hladil koleno, protože to bolelo jako čert. Má ho snad z kamene nebo co?
Upírák se posměšně zašklebil, přišel ke mně, vzal mě za ruku a jedním pohybem mě zvedl na nohy. Kůl mi někam odkutálel. Svoje hnáty mi položil na ramena a přitáhl si mě k sobě. Jen tak sám pro sebe se usmál a pomalu otvíral pusu. Ze všech sil jsem ho bodnul do břicha.
,,Úúú!" zavyl a šmátnul po mě. Sehl jsem se a on chytil leda tak vzduch. Zaťal jsem ruku v pěst a vyrazil s ní vstříc jeho hnusnýmu ksichtu. Jenže on mě hravě chňapnul a zkřížil mi jí za zády, stejně jako tu druhou.
Obě mi obmotal svým dlouhým chapadlem a druhým mě vzal za hlavu, jako by to bylo jablko. Pootočil jí na levou stranu a naklonil se na můj nebohej neposkvrněnej krk. Fňuknul jsem. Ještě jsem chtěl do mojí smrti stihnou fůru věcí. Ochutnat slimáky namočené v medu, špenátovou zmrzlinu, saranče v čokoládě a sádlový džus. Chtěl jsem jet opilý na horský dráze a vyhrát pohár za největšího blitkaře. A to všechno díky tomuhle prašivounovi nestihnu. Tak to teda ne!
,,Hej počkej!" zakřičel jsem na něj. Odtrhl se od mýho krku, který stačil jenom olíznout, prase. ,
,Mám AIDS." Oznámil jsem mu. Vykulil na mě oči a zkrabatil čelo.
,,Nevadí." Řekl pak klidně a znova mě olíznul. Snažil jsem se vymanit z jeho sevření. Nebo alespoň mojí ruku. Vycenil zuby. Moje snada o uvolnění byla zatím marná. Jeho ústa byla kousíček ode mě. Jeho chapadlo malinko povolilo. Ucítil jsem na krku jeho slabý dech a můj nos zaplavila nechutná vůně železné a dost staré krve. Kdybych nebyl zakloněném asi bych na něj hodil šavli. Ještě kousíček a moje tuky byla volná.
,,Oh." Jeho špičáky mi hravě protrhli kůži na krku. Moje ruka využila jeho chvilkové slabosti a byla venku. Není pozdě? On si toho nejspíš nevšiml. Hmátl jsem do kalhot a pod páskem jsem vytáhl můj rezervní kůl. Skoro už mě začínal sát, ale ještě jsem měl čas. Rukou s kůlem jsem se dostal mezi jeho a moje tělo a…..jedním silným pohybem jsem mu probodl srdce.
Děsivě zařval. Z očí, uší, nosu a pusy se mu začla valit krev. Pak se skřekem shořel a jeho popel se rozlétl na tisíce malých kousíčků. To je výhoda upírů. Aspon nedělaj na světě bordel.
Tak to mam z krku. Zasloužil bych si ničim nerušený spánek. Vklouznul jsem do postele. Snad se mi bude zdát o Frankiem, jak plete ponožky. Je to tak rajcovní představa. Vždycky u toho tak špulí rty a hraje si se svým jazykem. Usnul jsem celej uslintanej.

Padritos (4)

28. března 2008 v 12:48 | Pip |  Padritos
A je to tu zase, dámy!

*padla mrtva k zemi*

28. března 2008 v 12:39 | Pip |  Fotky
:D:D:D:D:D:D:D:D:D Zachraňte nemohoucí!!:D:D:D:D:D:D:D:D
so many
Stala se vražda!D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D
Kurva já se tu řektám jak to prase:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D
Ten druhej obrázek:D:D:D:D::D:D
Dejte mi pokoj:D:D:D:D:D:D


Wedding photos

28. března 2008 v 10:23 | Pip |  Fotky
No jo, já neodolám!
frank and jamia
Rozkošné!!!
frank and jamia
Ještě loučení s jejich dosavadními partnery....:D:D:D
frank and jamia
Ten člověk vypadá, jako by se ho ta svatba netýkala:D
frank and jamia
Měli asi větrno:D
Jam málem odletěla...(dobře, to by se nestalo ani za milion let - ale obrazně?:D)
Hlavně, že se Frankie baví :D:D
Končim:D

Zkroucená hora

28. března 2008 v 10:02 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
Sory za ten název, ale takhle to prezentovala Terka:D
Včera jsem poprvé (a velice se stydim, že až tak pozdě) viděla Zkrocenou horu VCELKU a ČESKY, takže jsem jim rozuměla všechno, co řekli.
A dala jsem rekord.
Bulela jsem od chvíle, kdy spolu byli naposled u tý řeky až do konce. A to je nějaká třičtrvtě hodina, možná i déle. Takže můj filmový rekord.
Pamatuju si můj první film, u kterýho jsem brečela - Sněhurka. ANO! Ve školce:D Jak ona tam leží v tý rakvi a ti trpaslíčci u ní pláčou - to bylo tak dojemný!! (A teď jsem si vzpomněla na mojí první 'pusu' :D:D:D:D:D)
A pamatuju si i poslední, u kterýho jsem brečela - Million Dollar Baby!. Kdo to neiděl, nepochopí. Neni to žádná love story a podobný píčoviny. Prostě je to nádhera o přátelství a vůli přežít a umřít. Je to úžasný. Ten konec...Dvacet minut.
Ale Zkrocená hora navždy! *vybavuje si scénky z filmu*
Děkuji, vaše nadosmrti dojatá, Pip *pláče*

Hlášky

27. března 2008 v 16:44 | Pip |  Hlášky
Rozhdla jsem se pro ně zařídit samostatnou rubriku, protože takovýhle věci by se měly uchovat:D

Vědma?

26. března 2008 v 18:45 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
Já jsem fakt asi vědma:D
Nejenže jsem ve čtvrtek uhodla, co si dá Helča k obědu a jaký pití si k tomu dá, když jsem si barvila vlasy, tak že mi to nechytne, včera jistý incident spolužačky, atd. atd a mnoho dalších...ALe dnes jsem seděla v obýváku, před očima mi běželo drama Myšlenek zločince, za dvojema zavřenejma dveřma hučala mikrovlnka a za dalšíma dveřma byl náš pokoj, a najednou jsem něco slyšela. Zase sem si řekla - moje halucinace (ty mám teď i ve škole a nejen sluchový ale i zrakový), ale ono to nepřestávalo...Měla jsem pocit, že slyšim svojí mp3. Tak jsem se zaposlouchala a měla sem pocit, že slyšim Punkovej provaz od exni!to...Řekla jsem si, že je to pitomost...Ale pak to drama skončilo a já běžela do pokoje, kde na mý posteli ležely sluchátka a kousek od nich (na ně napojená) mo3. Zkontrolovala jsem to a tam hrál song, co je tři písničky po punkovym provazu!!
Tak teď mi řekněte, že nejsem šílená!

Ulevilo se mi...

26. března 2008 v 17:39 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
Spencer žije!!
No, jsem naprosto spokojená, ale bylo to hrozivý drama!!
Kdo to viděl, dá mi za pravdu, bylo to děsivý...Jak mu zlomil tu nohu....ááá
Ale co neni zas tak pozitivní - Spencer je feťák!!!:'( Ten zlej člověk ho tam dopoval nějakejjma sračkama, tekže se na tom stal závislej (aby taky ne, když do něj během asi dvou hodin napumpoval asi šest dávek)
No, uvidíme, jak se s tim popere...zatim žije.

Jsem ve strachu o...

25. března 2008 v 20:06 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
....SPENCERA!!!
Víte, ten šmatla z myšlenek zločince!!!
ON DNEŠNÍ DÍL SKONČIL TIM, ŽE MU SCHIZOFRENICKEJ MANIAK MÍŘIL NA HLAVU PISTOLÍ A ON LEŽEL NA ZEMI V KUKUŘIČNYM POLI (Kdyby tam ležel přede mnou, pistolí bych nemířila:D)!!!
Já se o něj bojim!!!
Oni mi ho zabijou a co pak budu dělat, no????
Já jsem v depresi!!! Normálně trnu, a když umře, tak se na to přestanu úplně koukat a zanevřu na všechny detektivky!!
Protože bez geniálního Spencera to nebude ono!!
Teda, jsem jak na jehlách!!
A když mi umře tak se zastřelim a pak se budu soustředit na svého nového basáckého objeva, který je podobný (světe div se) Mikeymu a Spencerovi...taková jejich nádherná směska:D
Konec hlášení a držte mě a Spencerovi palce!!

Heaven Help Us 5.

24. března 2008 v 11:37 | sweetsky |  Heaven Help Us
Doufam, že vás nebolí prdel tak jako mě...jo a nezapomeňte psát komenty. xD
Gerard
Ježiš já mam hlad! Zeptal jsem se kluků, jestli nemáme něco poživatelného a šel jsem dolů, ale Bert s Frankem vypadali jak mimoňové. Tady se něco dělo.
,,Ne nic tu ještě není, nejspíš to přivezou ještě dneska." Řekl Bertisko.
,,Franku stalo se něco?"zeptal jsem se s obavami, protože vytřeštil oči a dal hlavu do dlaní.

Ách, má touha po svěřování se nebere konce...

23. března 2008 v 13:48 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
...co s tim provedeme?
Co jinýho, než že se svěříme.
Číst to nemusíte, nebojte:D

Ouháá

23. března 2008 v 11:24 | Pip |  Fotky
Jediné, co mě napadlo je "mrtvá ryba"


Objevitel

22. března 2008 v 19:40 | Pip |  Něco, co souvisí s MCR
Omámena únavou, smutkem, barvami na vlasy, čokoládou s brambůrkama, s banánem a se sušenkama se samosebou nudim a jak to u nudy bývá...je nudná.
Prostě jsem hledala a našla něco, co jsem ještě neviděla!

Next_-_-_-_

22. března 2008 v 17:24 | Pip |  Fotky
musim, prostě musim:D:D

Vlasy

22. března 2008 v 15:38 | Pip |  Něco, co s MCR nesouvisí nijak :D:D
Kdo ví o mé šíleném plánu na barvení vlasů...
tak ten byl uskutečeněn!!!!!
ALE
Jinx.x přijela a odbarvovaly jsme...to skončilo tim, že se neodbarvlo nic, tudíž růžová se nekonala...kydly jsme na to tu fialovou a víte, co?
Ono se to obarvilo asi jen na půlce hlavy....takž eto teď vypadá dosti zajímavě...
SEM NASRANÁ!
A dost jako...jo, dost!!
Moje vlasy prostě odmítaj změnit barvu!:'(
Ale tímto také děkuju Jinx.x za asistenci...:);)

Padritos (3)

22. března 2008 v 11:37 | Pip |  Padritos
Táta v sukních?:D

Padritos (2)

21. března 2008 v 22:08 | Pip |  Padritos
Kluci v akci, druhý díl:)