Bylo nebylo - další pohádka

15. března 2009 v 17:36 | Pip / Cecily |  Rozhovory
Pip ‎(15:52):
bylo nebylo, v ráávných časech, kdy ještě nebyl vodovod, koupal se u otoka malý kluk, kterého už odmala osovovaliFrankie
Cecily ‎(15:53):
když se za ním ozvalo: "kdo seš, jestli se nejmenuješ Way, seš na cizim pozemku!"""
Pip ‎(15:55):
a frankie se strašně lekl, spadl a rozbil si koleno. "Au, "znaříkal. "Nooo, nejsem way..."řekl jakoby mimochodem, když si slízávall krev z kolene.
Cecily ‎(15:57):
"Tak si sbal pět švestek a vypal.... tohle patří wayům!!!" vyhnal ho drsnej týpek v kožený bundě, s červeným čírem a roztrhanejch džínách , gládách a řetězech....

Pip ‎(15:58):
Frank nandal gatě, strčil si mezi rty jointa a zapálil... "hele, hoď se do pohody, kámo!"řekl klidně a nasadil si lennonky. "A kdo jsou wayovi?"zeptal se pak, když si párkrát potáhl ze žvára.
Cecily ‎(16:00):
Gerard výhružně zachrastil řetězama , vytáhl trippa aby vypadal drsnějc než ten nezvanej návštěvník a drsným hlasem pronesl: "Way, Gerard Way."
Pip ‎(16:03):
"Pěkný... kalhoty..."zaculil se Frank a odhodil triko, co si ještě před chvílí chtěl obléct.
"proč mě odsud vyháníš?"zeptal se rozjařile a posadil se na balvan, co se za ním v tu ránu objevil.
Cecily ‎(16:04):
"nemam rád nezvaný hosty na svym pozemku," odsekl a odhodil cigáro do potoka, kde ho spolkl pstruh a zadusil se.
Pip ‎(16:05):
"A jak jsem měl věědět, že je to tvůj pozemek?"vyhrkl Frank, vylovil pstruha a zakousl se do něj. "emáš tay žádnej plot$
Cecily ‎(16:07):
Gerard se sehnul, chvíli lovil v potoce a poskytoval tak nekrytý pohled na jeho zadek, kterého frank zplna využíval, a po chvíli se narovnal s rakem v ruce, utrhl mu klepeto a strčil ho do pusy. "nepotřebuju plot. všichni tady vědí, kde bydlim."
Pip ‎(16:10):
Frank si odfrkl. "Všichni evidentně ne,"pravíl. "Ptal jsem se jednoho typana někde ve městě, jestli je ten potok obecní. a povídal, že je. Tak jak jsem měl vědět, že je to tvůj pozemek..."vyplivl kostru pstruha a zaculil se, až mu jeho střev visela ze zebů. "Co mi uděláš?"
Cecily ‎(16:12):
Gerard si odfrkl: "tobě nic, ale tomu typanovi ve městě něc jo, to je totiž místní vůl, co utekl z blázince , měl tam atest... vrátil se z války s dřevěnou nohou, menuje se joe . od tý doby si furt vymejšlí, vyroval sem že ho pudu zabít, ale evidentně mu to nestačilo.."
Pip ‎(16:15):
Frankie se vyděsil. "Ale on neměl dřevěnou nohu... bl takoej blonďětej, preroxidní, a děsně mu smrdělo z pusy... takovej úchyláček, řek bych." pokrčil rameny. zamrkal na gerarda a laškovně se usmál. "Nikoho nezabíjej..."
Cecily ‎(16:16):
gerard mu na to neskočil: "blonďák ve městě žád nej neni, nekecej!" odplivl si: "řekni pravdu, nebo tě shodim do potoka plnýho hladovejch pstruhů, který tě vykastrujou a budeš k tomu napořád smrdět rybinou!" varoval ho a postoupil k němu..
Pip ‎(16:17):
"Ne, ne ne!"zaištěl
Frankie
"
Pip ‎(16:18):
"byl blon, byl!!! řikal, že se menuje krakouš, nebo tak! prej je ve mětě taky novej, ale víc o něm nevim! ne, neubližuj mi!!"křičel kryl si obličej před Gerardovými slinami, co létaly všude okolo.
Cecily ‎(16:19):
Gerard se o krok vzdálil: "Jestli zjistim že kecáš, budeš toho litovat," varoval ho..
Pip ‎(16:20):
Frank se zaculil, protož věděl, že má pravdu. myslel, že má vyhráno.
Cecily ‎(16:21):
Gerard šel do města a po chvíli hledání našel Joe s blonďatou parukou a novou protézou. chytil ho pod krkem: "varoval jsem tě!" za ním se objevil frank a zkoušel ho odtáhnout
Pip ‎(16:23):
"Gerarde, Gerarde... necho ho na pokoji! co ti udělal tak strašnýho, že ho chceš zabít??"hysterčil, zatímco joe kulhat pryč.
Cecily ‎(16:23):
"Ty se do toho nepleť!" rozmáchl se gerard a přerazil frankovi nos.
Pip ‎(16:28):
"Ty zmrde!!!"zaječel Frank a zlomil gerardovi ruku, za kterou ho držel.
Cecily ‎(16:30):
"Ty hovado!" křikl gerard a zcela proti svému vzhledu drsňáka se složil a rozbrečel, plakajíc po maminčině náručí a foukajíc si na ručičku..
Pip ‎(16:31):
Frank chvíli tvrďácky sleoval jeho nářek a zoufalství, ale nakonec se mu ho zželelo... adl na kolena tesně vedle něj až se zvířil prach. Objal ho kolem ramen a šeptal mu ulidňujícíslova. "Omlouvám se, gee..."
Cecily ‎(16:33):
Gerard se k němu přitulil: "víš..." vzlykal: "já... takový nejsem... oni to ze mně udělali... šikanovali mě, musel jsem se změnit, aby mě nechali být... myslel jsem, že když přitvrdím u oblečení, ztvrdne mi i srdce.. ale...." propadl neovladatelnému pláči
Pip ‎(16:35):
Frankie ho sevřel ještě penvěji a políbil ho do vlasů. "Už je to v pořádku, nikdy už ti nic neudělaí..."zašeptal a kolébal se do rytmu songu, co se rozezněl z pořární sirény. "Víš, já tě neodsuzuju, chápu, jak se cítíš."
Cecily ‎(16:37):
"Teď jsem se pěkně ztrapnil," zašeptal gerard.. "musim vypadat jako...slaboch...ale...vyvolalo to ve mně vzpomínky,víš...." uslzenýma očima se na něj podíval: "promiň, jak jsem se k tobě choval.." dlouho si hleděli do očí, než to přerušila veverka, která hodila gerardovi na hlavu ořech..
Pip ‎(16:40):
"Ty krávo zmrdaná!!!"zaječel Frank a hodil ořech zpátky na veverku, která to schytala naplno a slítla z větve. Frank se pak otočil zpátky na geeho. "neztrapnil, nikdy neení trapný projevit svoje emoce... je to známka citlivosti. Kdybys byl jako oni, byl bys jako pařez."
Cecily ‎(16:42):
gerard se rozzářil jako sluníčko po dešti, šťastný, že poprvé poznal někoho, kdo mu rozumí. pomalu naklonil hlavu k frankovi že ho jako políbí, když vtom..... před nimi stála armáda veverek.
Pip ‎(16:43):
"A kurva..."pronesl Frank a snažil se nehýbat, aby je nevyplašil. "Cco budeme dělat?"sykl koutem oka na Gerarda.
úst ne oka!!!!!!!!!!!
Cecily ‎(16:44):
to je jedno, je to vtipnej překlep!
Pip ‎(16:44):

Cecily ‎(16:46):
Gerard vytáhl z kapsy kulomet: "teď budu počítat do tří," řekl veverkám. "jestli do tý doby nezmizíte, vaše prdele vám přeletí přes hlavy, a to bude poslední věc, kterou uvidíte. a vězte, že pěknej pohled to nebude."
Pip ‎(16:47):
"Gee, já nemyslim, že ti rozuměly."konstatoval frank, když se veverky ani nehly... "Tohle nebude ak jednoduchý, jak to vypadá.
"
Cecily ‎(16:49):
Jenže kulomet byl bohužel odjištěnej .... a než se gerard nadál, stála před nimi kaše z veverek. "Co jsem to udělal!"zděsil se gerard při pohledu na tu zkázu a frank se navrch hromady veverčího sushi pozvracel..
Pip ‎(16:51):
"Ale n-nic."vyplivl Frank společně s posledními zbytky obsahu svého žaludku. "myslim, že ta cesta potřebovala nějak vyrovnat a tys to zařídil. udělall jsi dobrej skutek, bude na silnicíchbezpečněji, nehodovost kesne a třeb zrušet to debillní nařízení svícení poceleej rok..."usmál se pak. "Je to pro dobrouvěc."
Cecily ‎(16:53):
Jenže se objevil Mikey a všechny veverky sežral. Frank s Gerardem na něj jen tupě zírali, a když odešel, koukli se po sobě a začli se smát jako blázni. Bohužel pořád seděli vprostředku silnice. Ozvalo se zatroubení a kamion je srazil.... no, skoro. Stačili uskočit do strouhy plný žab..
Pip ‎(16:54):
"no to se povedlo."zabručel frank a vyndal si žábu z kalhot. "víš, Gee, chtěl jsem i něco říct. Teď když jsme těsně unikli smrti..."
Cecily ‎(16:54):
"Ano?" s nadějí naň pohlédl Gerard.
Pip ‎(16:55):
"Víš... chtěl bych tě... ošukat teď a tady!"
Cecily ‎(16:56):
Gerardek se lekl a odtáhl se... "v-víš, já.... já jsem..... já jsem ještě - t-to... panna"
schválně neříkam panic
Pip ‎(16:58):
"oh, tak to je jiná..."zamyslel se Frank. přitáhl se k němu zase zpátky, objal ho a řekl. "Gee, zksíe to znovu, ano? Musí ti něco říct."
Cecily ‎(16:58):
"Ano?" nesměle se zeptal Geee."
Pip ‎(17:00):
"miluji tě... mmé srdce k tobě vášní vzplálo, jakmile jsem tě uviděl.miluji tě, mé ity jso tak hluboké, jako tato řeka-!"podíval se podd nohy, kde mu v potůčku proudilo deset centimetrů vody. "vezmi si mě, má lásko!!!!"
Cecily ‎(17:01):
"A jak? " tupě se zeptal Gerard.
Pip ‎(17:02):
"co jak?"nchápal frank.
Cecily ‎(17:02):
"Jak si tě mám vzít..." objasnil Gerard a vyndal si tučnou ropuchu z hlavy.
Pip ‎(17:03):
"oh, takhhle..." zasmál se Frank."no, eh, jako to dělají opravdové zamilované párky!!"
páry, kurvaD
Cecily ‎(17:03):
::::D
"Když..... já... s tím nemám žádné zkušenosti.""
Pip ‎(17:06):
"to já taky ne,a el to je snad jedno!! je mi jednno, že je celý svět rotinám, a že do konce věků zbývájí už jen dvě hodiny! je mi to všechno jedno, i dyžl ledovce tají a polovina zířat zemřela!miuji tě, vezmi si mě!"hulákal frank a odhodlaně kleknul na kolena. "Stvrdíme naši lásku ttímto..."popadl první šutr, co našel. "Tímto kamenem!!!"
Cecily ‎(17:06):
"A.....tim tě mam praštit do hlavy?"
Pip ‎(17:08):
"Arrrrgh, Gerarde, ty hovado jalovýýý!"zaskučel Frank a odhodil kámen za sebe. Ten trefil Joa, šmírujícího za keřem.
Cecily ‎(17:09):
"Tak promiň!" s pláčem se mu do náruče vrhl Gerard. "Jsem pako, já vím! Nemohli bychom odejít někam do tepla.... do...postele....eh...?"
Pip ‎(17:11):
"hm... no tak jo."předstíral otrávenost Frank, ale hbitě vyskočil na nohy a táhal za sebouu gerarda k jeho rodinnému zámku, kde byla spoooooooousta měkkých a teplých postelí.
Cecily ‎(17:12):
Vybrali si jednu z nich a Frank skočil na Gerarda, připraven ho připravit o nevinnost..
Pip ‎(17:14):
Gee se nebráni, protože chtěl Frankovi vynahradit všechnu svou hloupost. Frankie si užil, Gee se seznámil se všemi tji sexuálních hrátek a oba spolu žili šťastně až do smrti
Cecily ‎(17:14):
konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Piratka Piratka | Web | 15. března 2009 v 18:01 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D

sem si zas říkala,co to bude... :D:D:D

ale nevyrovná se to klasice typu Madmen nebo Nemocnice :D:D:D

2 Eliz Eliz | 15. března 2009 v 20:34 | Reagovat

:D:D:D:D au:D:D:D bolý mě břicho od toho smání:D:D

tak tohle je skvělý!!!

3 Alfie, the Dark_Butterfly Alfie, the Dark_Butterfly | 17. března 2009 v 10:04 | Reagovat

oh bože :D :D :D

a teď se na mě všichni dívaj jak na debila ...no jo, co bych měla očekávat, když chytím uprostřed ticha hodiny informatiky pro ostatní nevysvětlitelný záchvat smíchu :D :D

4 Kawaii Death Kawaii Death | Web | 17. března 2009 v 13:02 | Reagovat

uchylovéééé :D:D

ale mazec :D:D

5 Wikey May Wikey May | Web | 22. března 2009 v 21:15 | Reagovat

jéé oni jsou tak krásně  dementní :-Djakože oba:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama