Magoři jedou aneb jak vzniká umělecké dílo

14. března 2009 v 13:19 | Eliza / Cecily |  Rozhovory
Co dodat??..

Cecily ‎(11:10):
Za sedmero řekami, za sedmero horami, hluboký byl les, neštěkl tam pes, stála malá chaloupka, jménem "malá špeluňka". Bydleli tam bratři tři, jednoho dne všichni tři..... sesedli si ke stolu, k bratrskému hovoru
Elizabeth-Lili ‎(11:18):
Kevin začne hovor bez váhání, začne stěžovat si na stávání, joe odpoví "co sem cpeš zrovna jí? "
Cecily ‎(11:26):
Nick zakročí pohotově, bratry praští po hlavě, Kevin se hned vzpamatuje, okamžitě vykřikuje: "Máme daně, bratři mí, to vám asi nevadí! Naše živnost dřevorubců, u vás dvou však více tupců, k přežití nám nestačí, musím nějak zakročit! Nechcete-li jako děvky, prodávat své útlé boky, musíme si buďto bratři, najít živnost jak se patří, která bude stačit našim výdajům, nebo budem muset prodat dům.... Bratři, vy jste nenažraní, co vám méně jísti brání? Kdo vás pak má živiti, nechcete-li zemříti? Do vězení půjdem, bratři - neplatíme daně králi ... Náš král Gerard najde nás, v kobce temné zemřem snáz!"
Elizabeth-Lili ‎(11:36):
Jou se rychle ohradí a Nicka si přibalí"Co na nás jak hulvát řveš? sám běž dělat nebo věz, že nás nedostaneš!" Nick hned rychle dodá a pomocnou ruku podá " Pomůžem ti pracovat, však tvůj zadek nenecháme rozvalovat. Bratře rovným dílem, ujmem se svých vlastních dílen" na chvíli se zamyslí a bláznivý nápad jeho mysl zajistí " Co ten Gerard, jak jen ho podplatit....už to mám! milence mu na noc zaplatit!!!!"
Cecily ‎(11:43):
Kevin výtky naň mířené, nechá býti nezodpovězené, vytáhne notebook z kredence, ač se mu do toho zrovna nechce, začne email králi psát, nenápadně se ho ptát, jak se daně snížit dají, když do vězení nechtějí.....
Elizabeth-Lili ‎(11:49):
Král hned odepíše spěšně, email vyznívá však směšně " Váš král Gerard veliký umělec, zpěvák, kreslíš, spisovatel...ten nejvyší co může být vás zve na čajový dýcháneček aby mohl daně pobrat jako správný mládeneček"
Cecily ‎(11:56):
A tak se Kevin, Nick a Joe řádně vystrojili a navoněli na audienci, neboť všichni v království znali Gerardovu orientaci, přišli a před Gerardem poklekli, Kevin se ujal řečníka slovy: "Pane náš a králi, my za vámi přišli, my, pokorní služebníci vaši, díky vaší laskavosti, přišli jsme vás, pane, žádati, o snížení daní prositi..."
Elizabeth-Lili ‎(12:07):
Gerard je však utnul v prostřed věty. nabídl jim židli, vonné květy,a se slovy " můj host můj pán" se zeptal zdali by si přáli pokrm nebo pití k pohodlí tak krásných lidí jako oni. Bratři odmítli však slušně přešli rychle k věci krušné. " Prosím pane náš a králi, vaši služebníci pokorní však smělí ptají se vás vystrašení celý, jestli by jste nemohl nám snížit danně. Peníze sme neviděli dlouze, mnoho dluhů přivedlo nás do nouze, proto ptáme se vás spěšně, zdali nejde nějak nahradit i směšně"
Cecily ‎(12:21):
Gerard, člověk taktéž krásný, pohledem svých očí jasných, prohlížel si jejich sklopené pohledy, potom přešel k malému Nickovi. Po tváři ho pohladil něžně, však Nick byl otrokem své bázně. Strnule a vyděšeně mohl jen nechat, svého pána ho jako děvku osahávat. Bratři mu pomoci nemohli, neboť se sami báli... a daně snížit chtěli. Gerard pronesl své rozhodnutí, jež prožízlo se tichou místností: "Nyní, poddaní moji, vyslechněte odpověď na žádost svoji. Po dobu následujících nocí tří, vezmu si postupně každého z vás bratří, do lože svého. Čtvrtou noc pak, chlapci, půjdete najednou všichni tři. Budete-li s to upokojit tužby mé, budete mít vyřešeny dluhy své."
Elizabeth-Lili ‎(12:34):
Bratři na poradu malou, dali hlavy dohromady ale odpověd už znali pravou. Maj také svoji hrdost tohle k tomu ale nepatří, daně dluhy prostě všechno vyřídit musí. Proto hnedle mluvčí Kevin napřímil se, podíval se králi do očí , hrdě odpověděl tedy" jak si náš všemohoucí král poroučí" Král byl potěšen tou zprávou, aby taky ne když děvku neměl dlouho žádnou. Prohlédl si všechny chlapce, pomalu je svlékal pohledem, nemohl se rozhodnout, kterého chce dnes mít za svůj sen.
Cecily ‎(12:43):
Nakonec si vybral Nicka, nejmenšího z bratrů, sám si o to taky říkal, svojí nesmělostí. Odešel s ním do postele, neboť byl už večer, a Kevin s Joem zůstali čekajíc v místnosti druhé.
Elizabeth-Lili ‎(12:50):
Oba chlapci vystrašeně dívali se z okna, špicavoli přitom uši jestli slyší svého bratra. Báli se a záviděli, že si vybral jeho,"Nickí náš malý bráška" v tom byli za jedno. Noc se zdála nekonečná tma jako by houstla a když konečně se dveře otevřeli jako by víc stloustla. Mezi nimi stála koule, kde je malý Nickie? místo něho stojí v dveřích muž, ale ne ledajaký
Cecily ‎(12:56):
Byl to králův milenec, z výpravy se navracel. Vešel do králova lože, zastihnouc ho - pane bože! S děvkou tam byl v posteli, nevěrný byl svému příteli. "Králi, tys pěkná svině!" vzkřikl naň Frank, jehož břímě, bylo nyní veliké, nevěřil že Gerard své .. choutky nepraktikuje na něm, nýbrž na někom jiném.
Elizabeth-Lili ‎(13:01):
Zhroutil se a začal lkát " ta svině, jaký král?" nechal se bratry utěšovat a nakonec i hezky zpívat. Všechno mu pak vysvětlily že pro daně se vysvlékli. Frank vztal vzkřil " Jen se třeste, Jou já to tak nenechám!" Rychle vztanul před postelí kde šukal náš milost pán.
Cecily ‎(13:06):
"Takhle se ty budeš , králi, k poddaným svým chovat, aby se tě báli - a šukat tebou se nechali? To je ale strašné smilství, rozhlásím to po království, zbaven budeš úřadu, já se na trůn dostanu!" "Franku, ne!" na kolena před ním Gerard padne, "nesmíš toto učiniti, budu se ti zpovídati! Přísahám, že nikdy už nesesmilním, pouze s tebou se milovat smím! Snížím daně těmto bratrům, jen mi prosím Franku odpusť! Byl jsem sám a tys byl pryč, neuhlídal jsem svůj chtíč! Hloupý jsem a tak tě nyní, prosím o tvé odpuštění."
Elizabeth-Lili ‎(13:13):
Frank jenže nebyl také zrovna čistý, klekl vedle Gerarda. Objal ho a za chviličku bylo po hádce, Nick mezi tím rychle utek pryč z té madrace. Tak to všechno končí, tak to začíná- bratrům se ted žije dobře taky jak jinak. Danně jim přec odpustili Nickovi se omluvili, sou teď rodina. Dýchánky teď pořádají jednou do týdna.
Cecily ‎(13:16):
Konečně to ukončíme, na rýmy se vysereme. THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pip Pip | 14. března 2009 v 14:43 | Reagovat

volleeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:D:D:D:D

2 Petra Petra | 14. března 2009 v 14:52 | Reagovat

no XD ó maj gád! nemůžu....chcípám....XD XD

3 Jonasfanns>Nick*Baruška Jonasfanns>Nick*Baruška | E-mail | Web | 14. března 2009 v 18:15 | Reagovat

jo souhlasím!!!!!tohle je vážne desná volovina ale je to skvělé!!!!!!!!!!!úžasné!!!!!!

4 3hena3 3hena3 | Web | 15. března 2009 v 14:31 | Reagovat

uzasnee :D

5 werewolf 's spirit werewolf 's spirit | Web | 15. března 2009 v 21:05 | Reagovat

wow....skvělýýý 8D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama