Chicken Tale chapter ten

31. ledna 2010 v 18:18 | Pip/Zuzu |  Chicken Tale
Nezlobte se, ale tohle je jediné, co dokážu psát

Celá ta čtveřice vykázaných seděla v pokoji a mlčky čekala, co přijde. Trvalo to celkem dlouho, takže si krátili čas vzájemným okusováním a ošmatláváním. Asi po hodině se otevřeli dveře a v nich se objevil Tom a za ním, světe div se, i Lauri. Všichni mlčky a s očekáváním koukali. Tom se posadil na konferenční stolek a významně na Lauriho koukal. Ten měl ale asi moc práce s rozborem koberce, protože dlouho nekouknul nikam jinam. Nakonec vzhlédnul a potichu ze sebe vysoukal pár slov. "Jmenoval se Jacoby a už o tom nikdy nechci slyšet jasný?" hned na to se rozešel do kuchyně a jak si všichni podle zvuku pressovače mohli domyslet, dělal si kafe.
"Jacoby?" řekl udiveně Hubrecht. "Tak to se mu nedivím, že je takhle… zničenej. On má fakt velkýho…" odmlčel se, když se kouknul na Robina. "Co?" Rob jen zakroutil hlavou a koukal někam do zdi. Hubrecht se ale nechtěl jen tak nechat odbít. Stoupnul si přímo před něj, takže musel Robin chtě nechtě vzhlédnout. "Co se ti zase nelíbí?" Rob se snažil uhnout jeho pohledu, ale ve chvíli, když už před ním blonďák klečel, mu to moc nevycházelo.
"Nic jen… tys fakt vošukal každýho z Palm beach co?" snažil se o neutrální tón, ale stejně se mu naštvání zakrýt nepodařilo. Ian se začal nezadržitelně smát, takže se radši odebral na záchod, kam ho nečekaně následoval i Sean. Hubrechtovi se celkem podařilo potlačit chichotání, které tímhle vším vyvolal.
"Ty žárlíš?" pokusil se o vtip, ale když uviděl kamenný výraz Robina, došlo mu, že to asi nepadlo na úrodnou půdu. "To bylo ale dřív. Ještě před tebou." Chytl ho za bradu a koukl se mu do očí. "Teď už to bude jiný, fakt. A navíc, můžeš být rád, že máš tak zkušeného partnera." Zase se začal smát. K jeho štěstí tomu bylo stejně i u jeho protějšku. Jeho úsměvu se nedalo odolat. I když byl v místnosti Tom, který velice hlasitě protestoval proti následujícímu dění, stejně začal Robina líbat. Tomovo nadávání jedním hlasitým "Trhni si nohou!" umlčel.
Jakmile se Ian se Seanem vrátili ze záchoda a Laurens z kuchyně, napadlo Robina, že by bylo dobré své milence se svými přáteli více seznámit a navrhl, aby se šli všichni společně někam bavit.Watkinsovi nadšeně souhlasili, protože se jím tak naskytla nová příležitost k pití obrovského množství alkoholu a k sexu na dalších místech, kde ho ještě neměli. Bohužel, Robíkův plán už pak sklidil úspěch jen u jeho milence. Tom říkal, že by šel rád, ale že by mu taková společnost asi zhatila možnost najít si nějakou holku. A Laurens se ani nezamyslel a okamžitě to zazdil tím, že s gayi už se v nejbližších pěti stech letech bavit do baru nepůjde. Že Robina a Seana má pořád rád, ale jinak - sbohem.
"Tak to je v prdeli," ulevil si Sean a smutně sklonil hlavu. Ian to viděl a také se zatvářil smutně, objal Seana kolem pasu a políbil ho na krk. Rozhodně u toho nemínil zůstat, ale v nastalé situaci se žádné sexuální harašení nehodilo. Robin civěl do zdi a nevnímal Hubrechtovo utěšování. Dost ho mrzelo, že prakticky díky němu se s ním teď Lau odmítá bavit a je na něj třeba i naštvaný. Byla pravda, že kdyby bývali nešli do toho baru, neseděli by tu s nimi teď Ian a hlavně ne Hub. Jenže Laurensovo přátelství mu bylo doopravdy hodně drahé.
"Robie, tak si to tak neber," hučel na něj Hubrecht. "Ono ho to přejde. A to, že s vámi nebude chlastat, neznamená, že s vámi už nebude chtít být vůbec."
"Jo," broukl po chvíli Rob. "Jen mě to mrzí, víš, co…"
"Chápu to…"
"Hele, kluci, ono ho to přejde!" pronesl povzbudivým hlasem Ian a chytil Seana za ruku. "Co kdybychom vzali Briana a Zackyho a došli si někam na večeři?" navrhl a naslouchal nastalému tichu. Hubrecht na něj zíral jako by ho viděl poprvé v životě nebo jakoby se jeho kamarád přinejmenším zcvoknul. Robin překvapeně zamrkal a Sean se zazubil.
"To jako troj-rande?" podíval se na Iana s téměř zbožným výrazem. "To jako že jsme taky… pár?" vykvíknul vyšším hlasem a Ian, k Hubrechtově obrovskému překvapení, přikývnul.
"Bože!" zaječel Hub a vytřeštil na Watkinse oči. "I ty, Brute? To už v Palm Beach všichni lezou do chomoutu? Kam ten svět spěje?"
"Brácho, já ti nechci nic řikat, jo," dloubnul do něj Robin. "Ale ty taky."
"Já se nepočítám," odbyl ho mávnutím ruky. Robin se zasmál a prohodil něco o debilovi. Sean, který byl celý vypleskaný z toho, že má teď Iana oficiálně za svého přítele, se okamžitě šel na tu večeři připravovat do koupelny a odmítal být rušen, zatímco Hubrecht, stále ještě pohoršený, zavolal Brianovi, aby domluvili místo srazu.
"To berete nějak hopem, ne?" neodpustil si Brian. Hub se zamračil na telefon.
"To byl Ianův nápad." Odpověděl hrubě. "Jemu ruplo v kouli… nebo v koulích. On s tim Seanem začal chodit, nebo já nevim, co."
"Tak to bude v posteli asi hodně dobrej," podivil se Brian. Z telefonu bylo slyšet, jak na něj Zacky něco pokřikuje, ale on to odbyl jednoduchým "Teď vydrž."
"Nebo mu podává sedativa!" zasmál se Hubrecht, ale v zápětí zachytil Robinův nevraživý pohled, tak svou teorii dál nerozvíjel. Dohodli se tedy na nějakém čase a restauraci, kde se sejdou. Hubrecht to vzápětí zapomněl, tak jim musel pak volat ještě Ian.
Když si konečně ujasnili, kdy a kde se mají s Brianem a Zackym sejít, dali se trochu do kupy a vyrazili. Na ulici si stopli taxík a začali se do něj sáčkovat. Strhla se celkem slušná hádka, na téma, kdo bude sedět vepředu a tentokrát to nebylo z důvodu, že by tam chtěli být všichni. Právě naopak. Každý do jednoho chtěl sedět vedle svého miláčka a muchlovat se s ním celou cestu. Tento neřešitelný konflikt nakonec vyřešil Hubrecht, který svým zdravým pařátkem zamával na druhého taxikáře, který zrovna projížděl. Není se co divit, že na ně Zacky a Brian koukali jak na debily, když se vyskládali ze dvou aut.
"Proč jste nejeli jedním? Hubrecht je tak hubenej, že se stejně za pasažéra nedá považovat. Možná za dítě, ale v pohodě byste se tam vešli." Zacky se rozesmál, když uviděl výraz, kterým blonďák reagoval na Brianovu poznámku.
"Ha ha, strašná prdel." Odfrknul Hub. "Museli jsme jet dvěma, páč ty dvě nadržený paka musely sedět vzadu, aby si to mohli rozdat i v taxiku." Ukázal na Seana s Ianem, kteří nečekaně oblizovali jeden druhého. Po jeho slovech se ale odtrhli. A začali protestovat.
"Jo? Já nevím, kdo fňukal, že musí sedět s Robíkem vzadu, aby se mohl starat o jeho nemocnou ručičku." Vrátil mu to Sean. Všichni čtyři se začali dohadovat, dokud se Brianovi a Zackymu nepodařilo konflikt zažehnat. Společně se rozešli ke stolečku, za kterým stála hosteska. Všechny si odměřeně prohlédla. Nevypadalo, že by byla nakloněna takovémuto druhu lásky.
"Dobrý den, mám tu rezervaci na jméno Haner." Řekl Brian a všichni kromě Zackyho na něj udiveně koukali.
"Rezervaci? My máme rezervaci?" zeptal se Hub a se zvednutým obočím koukal na svého kamaráda.
"Jo, jasně ty pako. Myslíš, že kdybych sem nezavolal, bylo by tu místo?" Hub jen na prázdno otevřel pusu, ale nic neřekl, protože je ta protivná slečna vybídla, aby ji následovali.
"To je homofóbní kráva." Zašeptal Robinovi do ucha. Ten jen se smíchem přikývnul a pokračoval v chůzi, dokud se nezastavili před stolem, u kterého podle všeho budou sedět. Jako první se k němu nahrnul Brian, který Zackymu galantně odstrčil a přisunul židli. Toto roztomilé gesto se snažili napodobit i ostatní, ale bohužel pro ně, všichni čtyři najednou.
"Tak šup," pobídnul Robin Hubču, který ho zpražil pohledem. "Jsi raněn," dodal a teatrálně máchnul rukou směrem k Hubrechtově sádře. Ten se jen zašklebil, ale nakonec se usmál, pustil židli, kterou držel a posadil se na tu, co mu Rob nabízel.
"Tak šup," napodobil Robina a Briana i Ian, ale Sean od židle, kterou mu držel, nehodlal jen tak ustoupit.
"A to jako proč?"
"No," zamyslel se Ian. "Dámy mají přednost!" vycenil své bělostné zoubky. Sean to ale tak vtipně neviděl. Nafoukl tváře a založil ruce na prsou.
"To chceš říct, že jsem zženštilej?" zeptal se dotčeně. Ian potlačil výbuch smíchu. Podobně jako Hubrecht a Zacky.
"Neee, nejsi," protáhnul a z jeho hlasu byla jasně cítit ironie. A taky Jack Daniels. Sean si jen odfrknul a sednul si na židli, u které doteď stál a odmítal se s Ianem bavit. A jelikož byl vedle Briana, bavil se s ním. Za chvilku jim číšník, který si je všechny zkoumavě přejel pohledem a nakonec se usmál na Zackyho, přinesl jídelníčky a ptal se, co si dají k pití.
"Whisky s led-" vyhrkl hned Ian, ale Robin ho kopl pod stolem.
"Bez alkoholu," zahučel na něj. Ian se zatvářil zoufale.
"Bez alkoholu?"
"Bez tvrdýho alkoholu," doplnil ho Brian a objednal nějaké červené víno. Ian byl celý zklamaný a Sean ho navíc ještě ani neutěšoval, protože stále trucoval. Pan Watkins začínal propadat skepsi. Tohle bude dlouhá noc, napadlo ho, když číšník odcupital a všichni si začali vybírat jídlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cec cec | 31. ledna 2010 v 20:56 | Reagovat

jesus christ XD :D

2 Čak Čak | 3. února 2010 v 22:23 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama