Chicken Tale part nine

24. ledna 2010 v 23:59 | Pip/Zuzu |  Chicken Tale
Hohoho, za to, jak jste byli hodní, dáme vám sem další díl :)
Snad si ho užijete taky!


Když se konečně dostali domů, skoro svítalo. Hubrecht i Robin došli k závěru, že bude nejlepší jít rovnou spát, protože je těch několik marných pokusů o soulož vyloženě zmohlo. Robin se rozhodl svému novému příteli ukázat jako gentleman a s obrovskou parádou ho popadl do náručí a odnesl z chodby až do postele, kde mu přeochotně pomohl z kalhot a košile. Hubrecht se jen příležitostně pochechtával, ale jinak už celkem padal únavou. Ten dnešek - to tělesné, nervové i citové vypětí - ho stál velice mnoho sil a tak se pak jen stočil pod deku, dal Robinovi sladkou pusu a usnul jako špalek. Z něj by se v tu chvíli dala stlouct docela solidní kadibudka. Robin se na něj ještě chvíli zaláskovaně díval a pak usnul taky. Bylo to hezké, usínat u někoho, kdo ho… má rád?
Hubrecht se probudil kolem desáté. S tou sádrou se mu spalo vážně špatně, tak nedostatek energie doplnil silnou kávou. Když pil už třetí, a Robin pořád spal, rozhodl se dělat to, co obvykle ti brzy vstávající v páru dělají. Posadil se na kraj postele a pozoroval Robina, jak v klidu oddechoval, zamotaný do peřiny. Pohled na milence v něm vyvolal náhlý příval kladných a, pro něj doteď neznámých, emocí, že se mu na tváři objevil šťastný široký úsměv. Vypadalo to, že se Robin už neprobudí, ale naštěstí se kolem jedenácté zavrtěl, něco si pro sebe zahuhlal a rozloupl oči. Chvíli mžoural po pokoji a hledal nějaký bod, na který by mohl zaostřit. Až našel tu nejsvítivější věc - tudíž vlasy svého přítele. Široce se usmál a protáhl se.
"Ahoj," zapředl Hubík rozněžněle a Robin mu to stejně oplatil. Dali si malou rozkošnou francouzskou pusu, co zabrala celkem asi dvě minuty a s odporným mlasknutím se od sebe odlepili.
"Co ruka?" zeptal se Rob a vysoukal se z postele. Hubrecht pokrčil rameny.
"Asi v pohodě," zasmál se a taky vstal. Popadl hrnek, co si odložil na noční stolek, a vydal se směrem do kuchyně. "Chceš kafe?" zavolal přes rameno a Robík mu vděčně odpověděl, že ano. Vypadali celkem roztomile, když seděli v kuchyni u stolu, pili kafe a povídali si u toho, jak je to všechno najednou jiné, když jsou teď ten pár. Hub vyjádřil jisté obavy ohledně toho, že si ho teď Zacky s Brianem budou dobírat, ale Rob ho ujistil, že ho bude vší silou bránit. A pak se strhla zuřivá debata na téma, jakou má veš asi sílu. Bohužel se nedobrali k žádnému výsledku, protože se v půlce debaty začali zuřivě líbat a veškeré dění se zase pomalu přesouvalo zpátky do ložnice.
"Hele, tohle asi nepůjde," zarazil se Rob, když mu Hubrecht dal už potřetí sádrou přes hlavu. Hubík si nešťastně povzdychnul a svěsil ramena.
"Debilní sádra," zaklel si spíš pro sebe. Nastalo ticho. Jenže ani jeden z nich si už znovu nehodlal nechat soulož překazit, tak horlivě přemýšleli a přemýšleli. A přemýšleli… a přemýšleli. Až se Rob praštil do čela. Svitlo mu. Bez jakéhokoliv slova hodil blonďáka na postel, popadl pásky, co vypadly z kalhot a líně ležely na zemi, přišpendlil Hubrechtovi ruce ke konstrukci postele a prostě ho k ní přivázal. Hubrecht nestačil zírat na to, jak nad ním Robin klečel s vítězným výrazem v obličeji a Robin nemohl sám sebe vynachválit, jak dobře to vymyslel a jak si ještě navíc oba užijí něco, co nejspíš ještě nezažili. Hub jeho nadšení ze začátku moc nesdílel. Sice věděl, že si s ním sex užil zatím vždycky, když jim to něco nepřekazilo, ale zase byl on ten, kdo tady teď ležel na zádech. Chvilku přemýšlel, jestli má protestovat nebo mlčet. "Hele nic proti těmhle praktikám, ale já jsem zraněnej. Měl by ses o mě starat a ne mě trápit." neudržel se a začal se smát Robinovu zaraženému výrazu. Ten po chvilce nakrčil obočí a lehnul si vedle spoutaného přítele.
"Kdo říká, že tě budu trápit. Budu tě tak opečovávat, že mě budeš ještě prosit, abych přestal." Hub zvednul hlavu a kouknul se na něj. Robin se vesele uculoval, než mu vlepil pusu. Chvilku ho ocumlával jak lízátko, než se rozhodnul pokračovat. Rukama ho vošmatlával po celém těle. Líbal a kousal na stejných místech, dokud se nedostal do nejnižších partií. Ve chvíli, kdy ho Rob začal kouřit, už Hub dávno nadrženě kňučel. Tohle pouze zvýšilo jeho hlasitost. Chvilku se zdálo, že se mu podaří uvolnit pásky na rukách, ale když cuknul silněji. Zaskučel bolestí. V tom sexuálním opojení zapomněl, že má zlomenou ruku.
"Kurva au!" zakřičel a přestal zápasit s postelí. Robin zvednul hlavu a doplazil se k němu. Starostlivě na něj koukal.
"Jsi v pořádku? Co ruka?" odhrnul mu vlasy z očí, aby na něj přestal šilhat. Hub na něj nevraživě kouknul.
"Nestarej se o mou ruku a pokračuj v tom, cos dělal nebo tě zabiju!" Robin se začal smát. "Neříkal jsem to?" culil se jak měsíček na hnoji.
"Co?" nechápal Hubrecht.
"Říkal jsem, že budeš prosit." Zavrněl mu do ucha a políbil ho na krk. "Tak si hlavně nezlom i tu druhou ruku." Následovalo něco podobného jako před tím, dokud Hub nezačal znovu nadávat nebo spíš škemrat, že chce víc. Už to nemohl vydržet, takže dosti důrazně a, ne zrovna slušně křičel, aby ho Rob konečně vošukal. Jenže tomu se líbilo, že kňourá jako děvka a schválně si dával na čas. Když už byl červenej jako rajče, konečně mu dal to, co chtěl.
Zbytek aktu se odehrával dosti podobně, jako v případech před tím. Akorát všechno trvalo o něco déle, protože se Robin rozhodl schválně provokovat a zpomalovat. Sice si to Hub uvědomil až potom, ale to vlastně všechno ještě vylepšilo. Vyčerpaně ležel s rukama nad hlavou a Robinem na své hrudi. Oba se usmívali a vychutnávali si požitek z toho, co právě absolvovali. Byla to prostě idylka, jak se patří. A byla by i dál, kdyby si Hubrecht nezačal stěžovat, jak ho ty svázané ruce už bolí. Robin se zasmál a, za něžného líbání, tu svojí drůbež osvobodil. Chvilku si pak ještě spokojeně říkali, co by spolu ještě chtěli dělat, ale pak se Robin rozhodl, že bude dělat štráchy a zvedl se z postele. Hub na něj nechápavě kouknul.
"Kam jdeš?" zeptal se jako malé děcko maminky. Robin se zasmál.
"Nejdřív do sprchy a pak… No, půjdu si pro nějaký čistý oblečení a ukážu tě kamarádům," vysvětlil a Hubrecht zamrkal.
"A to jako kam?"
"No do toho pronajatýho bytu, kde už měsíc bydlím."
"Aha," zamyslel se Hub. Moc se mu z postele nechtělo a už vůbec nechtěl, aby ho hodnotili nějací heteráci. Bůh ví, kolik těch kamarádů s sebou Rob měl. "A musím?" ptal se, ale Robin se na něj podíval tak strašně smutně, že jen mávnul rukou a dál se o tom radši nebavil. Tak se tedy vystřídali ve sprše a asi za hodinku vyrazili.
Dostali se do toho bytečku kolem čtvrté odpoledne. Nějak nechápali, kam se poděl celý ten den, ale moc to neřešili. Chtěli se jen zase vrátit k Hubrechtovi a pořádně si užívat sexu a podobných věcí. Hubík byl totiž tak rád, že má přítele, že mu řekl, aby u něj rovnou začal přespávat a pečovat o svého zraněného miláčka. A Robin jinak než souhlasil.
"Je tu někdo?" vlezl Robin do svého, teď už bývalého, obydlí a rozhlížel se po něm, jestli někoho nenajde. Bohužel, nikdo nebyl v dohledu, tak se podíval na Hubrechta a v domnění, že je byt prázdný, se svalili na sedačku a začali se, v rámci možností Hubíkovy ruky, muchlovat.
"Fuj! Ježiš! Bože! Nechte si to do soukromí! Kriste pane!" ozvalo se vedle nich asi za minutu. Přistižení se od sebe vyděšeně odlepili a spatřili Toma, jak si zakrývá oči a znechuceně se od nich odvrací. Oba se začali smát a pak se mu omluvili za to, že ho tolik pohoršují. "No, dobře, odpuštěno," shrnul to pak Tom. "A co tu vlastně děláte?"
"Oh, málem bych zapomněl, Tome," vyskočil Rob na nohy a přitáhl si Hubrechta k sobě. "To je Hubrecht, můj přítel. A tohle je Tom," představil je a ti dva si podali ruce.
"Těší mě," zazubil se Tom. "Ale prosim vás, tohle už přede mnou nedělejte," ukázal na pohovku a pak se teatrálně otřásl. "Ne, že bych vám to nepřál, ale dobře mi to taky nedělá," vyplázl na ně jazyk a rozesmál se. Chvíli ještě o něčem tlachali, než se Rob zamyslel.
"Hele, kde je Lau?" zeptal se. Tom se zarazil.
"No, hele, on přišel dneska asi v sedm a… od tý doby nevystrčil nos z pokoje, je zalezlej pod dekou a nechce mi říct, co se mu stalo… Co se tam v tom baru stalo?" zajímal se a významně přitom pohlédl na Hubrechtovu sádru. Robin se nadechl, že mu vysvětlí, že Laurense nechávali v baru napospas nadrženým klukům a že ta ruka s tím nemá nic společného, ale zabránila mu v tom strašlivá rána, co se ozvala z předsíně. Všichni tři sebou leknutím trhli a podívali se na dveře. Pár sekund se nic nedělo a ve chvíli, kdy si oddechli, dveře se rozrazily a do pokoje doslova vpadla motanice rukou, nohou a žluto-bílé koule. Když se na to Hub, Rob a Tom chvíli dívali, došlo jim, že je to Ian se Seanem a zrovna se chystají rozdat si to na podlaze právě teď, tady a s publikem. "No do prdele, další!" zaječel Tom a otočil se, aby tu hrůzu neviděl. "Vás už se člověk nezbaví! Nemůžete se krotit?!" nadával, ale nikdo ho nevnímal, protože se Robin s Hubrechtem začali smát. A ne, že by ani jednoho nenapadlo, že by se k nim mohli přidat a užít si docela solidní grupáč. Ještě asi minutu se ti dva na zemi ocucávali, ale pak jim došlo, že něco není úplně OK, odmlaskli se od sebe a vzhlédli. Když uviděli pobavené obličeje svých kamarádů a Tomova záda, zvedli se, narovnali se, upravili se a dělali jako by nic.
"Čus," pozdravili oba najednou a zářivě se zazubili. Tom se opatrně otočil zase zpátky a pozdravil je taky. Pak proběhlo další představování a Robin konečně mohl dopovědět to, co chtěl. Tom zvedl obočí.
"Takže tys ho nechal samotnýho v gaybaru?" zeptal se tónem, ze kterého byly jasně poznat výčitky. A teprve teď to Robinovi všechno došlo. Nikomu nic neřekl a tryskem vyrazil do Laurensova pokoje, kde našel obrovskou hromadu neštěstí, zabalenou v dece. Ostatní se samozřejmě nahrnuli za ním, a Sean, jako Laurensův kamarád od školky, následoval Robina a sedl si na kraj postele. Společně z toho chudáka odtáhli deku. Ian s Hubrechtem se na sebe podívali a oba měli pocit, že jsou tu jaksi navíc. Ale nic to s nimi nedělalo, tak se koukali dál. Laurem ležel na posteli, a když viděl Roba se Seanem, pokusil se přetáhnout si deku přes hlavu znova. Zabránili mu v tom.
"Lau, co se stalo?" osmělil se za chvilku Rob. Lauri několik minut odmítal vůbec něco říct, ale po dlouhém a neúnavném přemlouvání se nakonec vzdal.
"Já jsem-… on mě-… my jsme-…" zadrhával se a konečně to všechno docvaklo i teplým bratrům Watkins-Blonďatým. Zadržovali smích, jak se jen dalo, ale i přesto jim něco uniklo, tak byli málem vykázáni.
"Hele, kámo," oslovil Laurense Sean a poplácal ho po rameni. "To přejde. Věř, že já z toho poprvé taky nebyl odvařenej."
"Ale zvyknul sis docela rychle," vyjel na něj Lauri uštěpačně. Sean ublíženě svěsil hlavu.
"Sean má pravdu, to přejde. Stávají se horší věci."
"Víš, jak blbě se mi o tom mluví, když jsou kolem mě jen buzny?" zakňoural Laurens a Hubík s Ianem se urazili a opustili místnost. Rob protočil oči.
"To bude dobrý," snažil se ještě kamaráda povzbudit, ale ten ho jen odbyl a dost neslušně mu nakázal, aby mu šel z dohledu. A tutéž věc pak udělal i se Seanem a v pokoji si nechal jen Toma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čak Čak | 25. ledna 2010 v 21:26 | Reagovat

jedinej hetero Tomík..:D:D:D už vidim, jak bude utěšovat Lauriho a ono se to zase zvrtne:D:D:D...xDDD

2 cec cec | 26. ledna 2010 v 8:42 | Reagovat

chudák laurens:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama