In Prison II.

3. února 2010 v 19:31 | Eliz / Cecily |  In Prison

aneb když se potká pár piv s naším "humorem" :D

"Ehm, Franku, jmenuješ se tak, že jo…? Jak se ti u nás líbí?" zeptal se s širokým úsměvem na tváři Kevin. Navazování rozhovorů mu nikdy příliš nešlo. Frank pro jistotu ani neodpovídal. Jak se mu asi může líbit ve věznici, kde má umřít a navíc to všechno vede sexuální deviant a banda podobných individuí. Vrhl na Kevina pohled, kterým dával jasně najevo: "Ty debile, starej se o sebe!"
Kevin ale nepatřil zrovna k těm nejchápavějším a tak mu jeho výraz nic neřekl. Pokračoval dál a čím víc se snažil být přátelský, tím horší to bylo.
Brian vstoupil do místnosti, zrovna když Frank říkal ironickým tónem Kevinovi: "Za co jsem byl odsouzenej? Za dvě vraždy, ale tu druhou teprve spáchám…" a zlověstně se na Kevina podíval.
Brian vykřikl: "Co prosim?"
"Ale Briane, to nemůžeš brát vážně, on je tu novej.."
Už tento první krok, jak uchlácholit Briana, byl chybný. Jediný kdo by ho dokázal uklidnit byl Gerard, ale ten bohužel zrovna snášel Nickovo fňukání, jak ho zas uklízeč Joe zřídil.
Brian se zlostně otočil ke Kevinovi a křikl na něj: "Tak zaprvé, já sakra vím, že je tu novej. Já jsem tady šéf tak snad musím vědět koho mi tu přivezou. A za druhé to, že je tu nový, mu nedává žádnou pravomoc křičet tu.." prohlédne si Kevina, "na personál. Měl bych tady pánovi ukázat, jak se tu zachází s těmi, co budou dělat problémy."
Kevin blekotal stále něco o soucitu s vězni, a tak se Brian vopravdu nasral a přerazil Kevina vejpůl.. a přirazil ho ke stěně a dýchl na něj svůj smrdutý dech, což neměl dělat, protože Kevin se zhroutil na zem a trvalo mu dalších deset minut, než dokázal vstát. A to se ho Brian ani nedotkl.
Brian na něj řval něco ve smyslu: "Ty ty ty ty to budeš platiti ty lůzre. Ty kaze na mejch zářivejch zubech pravidel vesnice věznice. Ty mi tu budeš kecat o pravidlech slušného chování? Máš rovnou říkat vězňům 'umyjte si ručičky po jídle a splachujte svoje záchůdečky, aby nebyly pokakaný'. Vrať se k dětem do mateřský školky, měl bych si asi znovu prověřit tvůj spis."
Kevin se zvedl a rozpačitě mumlal jakési mumly omluvy. Brian si ho opovržlivě změřil pohledem a otočil se na Franka. Muhahahaha. V té chvíli přišel do kanceláře Gerard (také jak jinak), zrovna ve chvíli kdy se Brian chystal Franka zabít/znásilnit. Gerard si bleskurychle uvědomil situaci a požádal Briana, aby s ním vyšel na chodbu, že mu něco ukáže. Brian plný zvědavosti a smilných choutek zapomněl na Franka a vyšel s Gerardem na chodbu. A Gerard ho zatáhl na záchod, smutně si povzdychl, co by pro vězně neudělal. Jednou to přijít muselo, obětoval se vlastním tělem, aby uchránil Franka před hrozným traumatem, který by si nesl až do konce svého života, který už beztak neměl být moc dlouhý. Začal Brianovi šeptat, jak moc mu chybí a že si nepřeje nic jiného než být jeho poslušná děvka. A Brianova reakce/erekce byla rychlá. Tak tvrdej nebyl ani měsíc starej chleba. Strčil Gerardovu hlavu do záchodový mísy a dál si to můžete domyslet podle vlastní fantazie a ukojil na Gerardovi svoje měsíc neukojené choutky. A věděl, že se Gerard neutopí, protože společně absolvovali potápěčské kurzy pro pokročilé seniory. Chudák Gerard potom s největší námahou vstal, prdel měl jako čerstvě zvoraný pole, přesto se na Briana usmál a pronesl co nejpokorněji: "Cokoliv si přejete, pane, kdykoliv jsem vám k službám.." (Ve skutečnosti se to Gerardovi velice líbilo, neměl ještě příležitost ukojit své masochistické choutky, ale to už je jiná pohádka.) Jenže to Briana tak roztancovalo že ho zoral znovu, letos máme slušnou sklizeň. Písnička 'Oral jsem ooral, ale málo' tu tedy neplatí. Jenže co teď? Když vtom do dveří vtrhl Joe a nasraně se rozhlídnul, co zas bude muset uklízet, a nebyla to jenom voda. Vyrušený/vzrušený Brian se na Joa otočil a zabil ho pohledem jako bazilišek. Další jeho sexuální deviace byla nekrofilie. Odešel s Gerardem do svého kabinetu/přístěnku na košťata/prázdné příležitostné provizorní cely pro zvláštní příležitosti, jako je tato, a tam to dodělali.
"Pardon," řekl Gerard a ulevil si pusou vkleče na Brianově pluhu. Když už byl dokonce i Brian hotový se vším všudy, ještě naposledy strčil Gerardovi jazyk (a nebo něco jiného) do žaludku. Vzal svůj volant a odešel od Gerarda ke své stodole.
Gerard se vrátil do své kanceláře / poněkud topornou chůzí / a vyhnal odtamtud Kevina, aby mohl být s Frankem sám.
Oznámil Frankovi: "Budeš kurva na cele s Wagnerem a Letem světem internetem."
Frank ho bohužel nevnímal, protože si zrovna soustředěně mumlal jakousi pohádku: "Bylo jednou jedno sperma a to chtělo navštívit druhé sperma se sklerózou, jenomže to jedno sperma se cestou praštilo do hlavy a zapomnělo že se má sejít se spermatem se sklerózou, a když už se potkali, nic z toho nebylo, protože obě spermata měli sklerózu… jako by z toho mohlo něco bejt…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 3. února 2010 v 21:41 | Reagovat

Bože můj:D Už jsem ani nedoufala v pokračování. Natož mít tušení, kam se to ubere:D
Asi mě to zabilo.
On tam bude Jared? To si Frank moc nepomůže:D

2 Piratka Piratka | Web | 5. února 2010 v 18:12 | Reagovat

oh-my-fucking-God! :D:D:D:D
tak to je nářez:D ano, pár piv a váš humor opravdu dělají divy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama